Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Nasıl Yapılır?

Tofisa Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Satışta sağladığı başarı kadar müşteri ilişkilerinde de bekleneni veren Tofisa sipariş iptali nasıl yapılır sorusuna yanıt arayanlara da oldukça basit ve hızlı çözümler sunuyor. Online alışveriş keyfini ayağınıza getiren Tofisa, birbirinden güzel giyim ürünleri ile gardırobunuzu süslüyor. Her tarza uyacak kombin parçalar ile size giyim anlamında keyifli bir alışveriş imkânı sunuyor. Kalitesi ve modayı takip eden anlayışı ile her geçen gün büyüyen Tofisa, satış sonrası hizmetleri ile de müşterilerini memnun ediyor. Satılan ürünlerin değişimi ve iadesi konusunda zorluk çıkartmıyor ve müşterilerinin taleplerini en kısa sürede yerine getiriyor. Tofisa’dan aldığınız her ürünü tekrar geri göndermek veya değişim yapmak için Tofisa sipariş iptali nasıl yapılır konusunda yapılan yorumları gözden geçirebilirsiniz.

Tofisa Sipariş İptali ve Ürün İade Etme

Tofisa sipariş iptali nasıl yapılır ve Tofisa sipariş iade koşulları neler gibi soruların yanıtı Tofisa müşterileri tarafından araştırılıyor. Tofisa’dan satın aldığınız ürünleri tekrar iade olarak gönderebilmek için Tofisa size birtakım şartlar sunuyor. Eğer ürününüz iade için uygun koşullara sahipse bu durumda gönderdiğiniz iadeyi kabul ediyor. Tofisa sipariş iptali nasıl yapılır ve Tofisa iade koşulları neler sorusuna yanıt arıyorsanız, Tofisa iade koşulları şu şekildedir;

 • İade için sunulan süre 15 gündür.
 • İade için gönderilecek ürünün giyilmiş / kullanılmış olmaması gereklidir.
 • İade için gönderilecek ürünün ambalajının zarar görmemiş olması gereklidir.
 • İade için gönderilecek ürünün firmanın çalıştığı kargo firmaları ile gönderilmiş olması gerekir.
 • İade kargosu hazırlanırken iade edilecek ürüne ait satış faturasının da kargo içerisinde yer alması gerekir.
 • İade için oluşturulan kodun ve iade gönderen bilgisinin eksiksiz ve doğru olarak girilmesi gerekir.

Tofisa Sipariş İptal Etmek İstiyorum

Tofisa sipariş iptali nasıl yapılır sorusuna yanıt arayanlar uygulama üzerinden şu aşamaları takip ederek siparişlerinin iptalini isteyebilir;

 • Tofisa uygulamasına isim ve soy isim bilgileri ile giriş yapılır.
 • Uygulamada yer alan hesabım sayfasına giriş yapılır.
 • Burada siteden iade edilecek ürün tercih edilerek ürün detaylarına giriş yapılır.
 • Sayfada yer alan ürün iadesi butonuna tıklanır ve iade için geçerli bir neden belirtilir.
 • İşleme onay verdikten sonra ürünün sipariş işlemi iptal olacaktır.

Tofisa sipariş iptali nasıl yapılır konusunda iade işlemi değerlendirmeye alındıktan sonra kısa bir süre içerisinde onaylanır. Eğer ödemeniz gerçekleşmiş ise en kısa zaman içerisinde ödeme tekrar banka hesaplarınıza gönderilir. Kestane Mantarı Nasıl Yapılır?  makalmeiz ile devam etmek isterseniz buraya bırakıyoruz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu