PROFESYONEL ÇEVİRİ HİZMETİ

21.08.2020
38
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
PROFESYONEL ÇEVİRİ HİZMETİ

Günümüzde kurumsal ve bireysel müşteriler sıkça profesyonel çeviri hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Profesyonel bir tercüme ofisi, müşterilerin uzmanlık, kalite ve sorumluluk gibi beklentilerini karşılayabilmelidir. Bu nedenle kaliteli bir çeviri hizmeti hukuk, tıp, teknik ve akademi gibi uzmanlık alanlarında profesyonel tercümanlar tarafından gerçekleştirmelidir. Protranslate tercüme bürosu bu hizmetleri müşterilerine ihtiyaç duydukları dilde, hızlı ve kolay bir şekilde vererek profesyonel çeviri merkezlerinin başında gelmektedir.

Neden Protranslate.net’i tercih etmelisiniz?

Profesyonel çeviri hizmeti uzman tercümanlar ve kaliteli bir süreç yönetimi gerektirir. Protranslate çeviri bürosunda profesyonel çeviri hizmeti sağlayabilmek adına her sektör için alanında tecrübeli uzman çevirmenlerimiz vardır. Örneğin, tercüme ettirmek istediğiniz metin bir tıbbi makale ise çeviriniz medikal alanda eğitimi olan tecrübeli tercümanlara iletilir. Aynı şekilde resmi bir belgenin çevirisi hukuki terimler konusunda uzman bir çevirmen tarafından gerçekleştirilir.

Çevirilerin hızlıca iletilmesi için tüm hizmetler Protranslate.net üzerinden online olarak gerçekleştirilir. Belgenizi yükleyip isteklerinizi belirttiğiniz takdirde aynı gün içerisinde teslim edilen hızlı çeviri hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Profesyonel çeviri büromuz tüm isteklerinize uygun çeviri hizmetini İngilizce, Almanca ve Fransızca dahil 60’tan fazla dilde sunmaktadır. Örneğin, noter onayı veya apostil hizmetine ihtiyacınız varsa çevirileriniz bir yeminli tercüman tarafından istediğiniz dilde yapılır, imzalı ve noter onaylı şekilde size ulaştırılır. Tüm çeviri ihtiyaçlarınız için Protranslate tercüme ofisini tercih edebilirsiniz, internet sitesini ziyaret ederek dilediğiniz dilde ve uzmanlık alanında siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Protranslate çeviri hizmeti nasıl ilerler?

Protranslate, profesyonel tercüme hizmetini özenle hazırlanmış altı aşamada yürütür. Öncelikle çeviri metni tercüme bürosuna iletilir. Tecrübeli proje yöneticileri metnin konusu, çeviri dili, uzmanlık alanı ve uzunluğunu göz önünde bulundurarak uygun bir tercüman ve teslim tarihi belirler. Alanında uzman bir çevirmen ön araştırmayı tamamladıktan sonra çeviri ve yerelleştirme sürecini başlatır. Çevirmen tarafından en hızlı şekilde kaliteden ödün vermeden çevrilen metin, kalite kontrol sürecine girer. Profesyonel bir redaktör çevirinin anlam bütünlüğü ve dil bilgisini kontrol eder. Metin, tasarım aşamasında müşterinin talep ettiği formatta düzenlenerek son halini alır. Uzman editörlerce son okuma yapıldıktan sonra çeviri e-posta veya kargo yoluyla müşteriye teslim edilir. Protranslate, yüksek sorumluluk bilinciyle müşteriden gelecek geri bildirimlere göre çeviride değişikliğe gidilebilir.

Protranslate’te online çeviri ücreti ne kadar?

Çeviri bürosunda yapılacak tercümenin uzmanlık alanına göre fiyat farklılık gösterir. Seçtiğiniz uzmanlık alanı, tercüme dili ve diğer hizmetlere göre çeviri ücreti online olarak hesaplanacaktır. Protranslate sunduğu profesyonel ve hızlı çeviri hizmeti karşılığında uygun fiyatlara sahiptir. Tercümanlarımıza 7/24 ulaşabilir, çevirinizle ilgili herhangi bir sorun veya isteğinizi yönelterek yardım alabilirsiniz. Tercüme hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak ve kaliteli, uygun fiyatlı çeviri hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status