Genel

Hassasiyeti Azaltan La Roche Posay Güneş Kremi

Aynı anda çok yönlü etkiye sahip La Roche Posay Güneş Kremi güçlü bir bariyer oluşturarak zararlı ışınları kısa sürede yok eder.

La Roche Posay Güneş Kremi Neden Farklı?

Termal suyun yatıştırıcı gücü, La Roche Posay Güneş Kremi çeşitlerinde belirgin şekilde hissedilmektedir.  Özellikle hassas, kuru ve atopik cilt yapısı olan kişilerde, standartların üzerinde bir kullanım sağlar.  Gerginlikten uzak, nemli ve sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz.

Nasıl Kullanılmalı?

Güneş kremi kullanımı, diğer cilt bakım ürünlerine göre daha farklıdır. Çünkü içeriğindeki maddeler cilde uygulandıktan bir süre sonra aktif hale gelir. Yani güneş kreminin içerisindeki koruyucuların tam sonuç vermesi için güneşe çıkmadan 20 dakika öncesinde sürülmesi gerekir.  Doğru ürünü kullanmanız bu noktada önemlidir. Cilt yapınıza uygun ürünü seçtikten emin olduktan sonra temiz cilde masajla yedirmeli, 2-3 saat aralıkla yenilemelisiniz. Bazı güneş koruyucuların makyaj bazı olarak da kullanıldığı düşünülürse, cildinizin daha pürüzsüz hale getirilmesinde de etkili olacaktır. Bunun için makyajdan hemen önce uygulama yapabilirsiniz.

La Roche Posay Anthelios Lait Spf 50 Özellikleri

UV ışınları cilde işlediği zaman, yaşlılık sürecini hızlandıran bir etki yapmaktadır.  Uzun vadede kanser nedeni olabilen bu ışınlar, ancak güçlü bir bariyerle engellenebilmektedir. La Roche Posay Anthelios Lait SPF 50, cildinizdeki hassasiyeti en aza indirir ve kızarıklık, yanık sorunlarını yok eder. Yoğun filtre özelliği sayesinde zararlı ışınları etkisiz hale getirir. Aynı zamanda sivilce ve lekeli görüntüyü ortadan kaldırır. Pürüzsüz bir görünüm sağlar. Cildinizin bütün olarak sağlıklı nitelik kazanmasında etkilidir. Güneş kaynaklı görüntü bozukluklarını giderir.

Anthelios Lait SPF 50, cildinizdeki sebum miktarını dengeleyen özelliktedir. Yağa bağlı parlamaların önüne geçer. Suya dayanıklıdır ve ciltte bir savunma duvarı oluşturur. Karma ve yağlı ciltlere özel olarak geliştirilmiştir.

Anthelios Xl Dry Touch Gel Cream Spf 50

Serinin diğer bir ürünü olan La Roche Posay XL Dry Touch Gel Cream SPF 50, kolay emilen yüksek faktörlü bir güneş koruyucudur.  Ciltteki doğal bariyeri güçlendirir ve UV ışınlarının etkisini en aza indirir.

Anthelios Ultra Cream Tinted BB Spf 50 Güneş Kremi

Güneş ışınlarına karşı savunmasız kalan cildi yoğun şekilde koruyan bir üründür. Ultra Cream Tinted BB SPF 50 Güneş Kremi, zararlı ışınlarından kaynaklanan koyu renkli lekelerin önüne geçer.  Kızarıklık, su toplaması sorunlarını yok eder. Çok yönlü etkisiyle sadece bir güneş koruyucu değil, aynı zamanda doğal bakım ürünüdür. Özellikle açık renkli, ışınlara karşı aşırı hassasiyeti olan ciltlerde yoğun şekilde etkilidir.  İçeriğindeki mikro pigmentler sayesinde yapısal açıdan cilde destek vermektedir. Yumuşak,   taze bir cilt yapısı kazandırır. Cilde kalıcı nem sağlar.

Ürün Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Güneş kremleri seçerken, SPF 30 ve 50 olanlar ideal olacaktır. Ayrıca kuru, yağlı, karma cilt tiplerinden hangisi size uygunsa buna göre tercih yapmanız önerilir.  Güneş kreminde yüz ve vücutta ayrı kullanım olması idealdir. Ancak iki bölgede de kullanılabilen ürünleri temin etmek, daha avantajlı olacaktır.  Yüz bölgeniz çok hassassa, tek bu bölge için ürün de alabilirsiniz.  Bunun dışında bütçenize uygun ürünleri almak için önceden kampanyalı seçenekleri araştırabilirsiniz.

La Roche Posay Güneş Kremini Nereden Alabilirim?

Tercihlerinize uyan La Roche Posay Güneş Kremini Narecza.com adresinden bulabilirsiniz. Çok sayıda seçenek, indirimli fiyatlarla sizlere hızlı bir şekilde teslim edilmektedir. Ürün içeriklerine bakarak doğru kremi bulabilir, uzun vadede memnuniyet sağlayabilirsiniz. Kullanımdan tam verim almak için uygulama sürelerine ekstra dikkat edilmesi gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu