FREELANCE HİZMET PLATFORMU SADECEON.COM

21.08.2020
50
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
FREELANCE HİZMET PLATFORMU SADECEON.COM

Online pazarlama, Grafik ve Tasarım, Video ve Animasyon gibi hizmetlerin içinde bulunduğu 10 ana kategoride hizmet veren Sadeceon freelancer sitesi çok sayıda hizmet veren kişi ile alıcıları buluşturmaktadır. Avantajlı fiyatlarla hizmet sunan kullanıcılarla iletişime geçerek her türlü hizmeti çok uygun fiyat ile satın alma imkanı yaratmaktadır.

Sadeceon ile her türlü video ve tanıtım ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. İntro yapımından tanıtıcı video oluşturmaya, kısa film yapımından özel slayt gösterileri oluşturmaya kadar birçok alanda hizmet veren SadeceOn, yeteneğine güvenen herkesi davet ediyor. İster logo tasarımı isterseniz de web site tasarımı hizmeti olsun grafik tasarımla ilgili bir çok alt kategorisi ile hizmet verilmektedir. Oluşturulan yetenekler, tanıtımlar ile geniş kitlelere duyurulmakta ve 360 derece reklam döngüsüne alınmaktadır. Yetenek sahibiyseniz hemen ilanınızı oluşturarak, yeteneklerinizi kazanca çevirebilirsiniz.

Alıcı, satın aldığı hizmete onay verene kadar tutar satıcıya aktarılmamaktadır. Onay verilene kadar tutar BDDK onaylı, SadeceOn tarafından yönetilen güvenli hesap üzerinde bekletilmekte ve sipariş tamamlandığında satıcıya aktarılmaktadır. Sipariş iptal edildiğinde ise hiçbir kesinti olmadan para iadeniz gerçekleştirilmektedir. Bundan dolayı güvenli bir platform olan Sadeceon’u tercih ederek içiniz rahat bir şekilde alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Mobil uygulamaları ile cep telefonunuzdan da bildirimlerinize, mesajlarınıza rahat ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Anında bildirim sayesinde alıcılar siparişlerini, satıcılar teslimatlarını kolayca yapabilir. Gelen mesajları görerek hızlı şekilde dönüş sağlayabilirsiniz.

Siz de sitenizin sıralamasını yükseltmek, seo çalışmaları yaptırmak, seslendirme yaptırmak, sosyal medya hesaplarınıza takipçi, beğeni ve izlenme gibi hizmetler almak, çeviri yaptırmak, web sitenizi yaptırmak ve daha nice hizmetten faydalanmak istiyorsanız hemen üye olarak güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik kredi kartı, BKM Express, menapay ile ödeme ya da ininal kartı gibi ödeme seçenekleri ile güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status