En İyi Discord Müzik Bot

20.09.2022
5
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
En İyi Discord Müzik Bot

Genel olarak Discord uygulamasının oluşturulma amacı dijital oyun çeşitleri oluyor. Zaman ilerledikçe Discord uygulamasına yenilikler eklenerek gelişim gösteriyor. Belirli bir süre sonra Discord uygulamasında hem yazılı hem sesli mesajlaşma özelliği geliyor. Özelliklede son dönemlerde Discord uygulaması müzik özelliği ile ön planda yer alıyor.

Günümüzde Discord uygulaması özellikleri arasında müzik özelliği pandemi sürecinde sürekli tercih edilmesini sağlamıştır. Genellikle de Discord müzik botu ekleme işlemleri merak edilir. Müzik botu ekleme işlemleri şu şekilde sağlanır;

  • Bot sayfası açılır.
  • Sağ üst köşede yer alan addtoDiscord alanı tıklanır.
  • Bot alanının sunucusu seçilir ve devam butonuna onay verilir.

Discord uygulamasına müzik botu ekleme işlemleri oldukça pratiktir. Sıklık kullanılmasının temel sebepleri arasında da pratik kullanım özelliği yer alır. Günümüzde sıklıkla tercih edilen Discord müzik botu çeşitleri listesinde şunlar yer alır;

Probot

Günümüzde sıklıkla en iyi discord müzik botu listelerinin başında Probot yer alıyor. Probot uygulamasının temel özellikleri arasında hoş geldin mesajı ile karşılaması yer alır. Ayrıca otomatik cevap verme özelliği ile de pek çok kullanıcının dikkatini çekmiştir. Genel olarak Probot kendisine sunulan komut sistemi ile müzik alanı ekleniyor. Fonksiyonel yapısı ile Probot günümüzde sürekli olarak tercih edilir.

FredBoat

Son zamanların popüler Discord müzik botu çeşitleri listesinde FredBoat uygulamasında yer alıyor. FredBoat uygulamasının temel özellikleri arasında öncelikli olarak popüler dijital video izleme yerleri ile uyumlu olarak çalışması özelliği geliyor. Oynatma listelerini desteklemesi özelliği ile günümüzde oldukça dikkat çekmiştir. 20 farklı komut özelliği ile de günümüzde ön planda yer alır.

Hydra

Günümüzde çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak sıklıkla Hydra uygulaması; Discord müzik botu kullanımları listelerinde ön sıralarda yer alıyor. Son zamanlarda Youtube desteğinin kalkmasına rağmen sürekli Discord müzik botu olarak tercih edilen uygulamalardandır.

Octave

Discord müzik botu çeşitleri arasında kaliteli sunumu ile Octave uygulaması pek çok kullanıcının baş tacıdır. En kaliteli dijital müzik platformları ile uyumlu olarak çalışır. Bu yönü ile sürekli Octave uygulaması ön planda yer alır. Ayrıca 21 oynatma komutu ile her zaman için kaliteli Discord müzik botu kullanım özelliğini sunmaktadır.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status