Genel

Aşk Ölçer ile Aşk Testi Nasıl Yapılır 2020

Aşk testi yapmanın bir çok yolu mevcuttur. Bu yöntemlerden birisi de aşk ölçer ile aşk testi yapmaktır. Aşk ölçer yöntemleri ise aşk testi yaparken isimler ya da doğum tarihleri kullanılabilir. En pratik ve kolay olanı genellikle isimden aşk testi yapmaktır.

İsimden Aşk Testi Yapma

Ad soyaddan ya da isimden aşk testi yaparken kişi kendi ismini ve karşıdaki kişinin ismini girer ve aşk testi sitesi isimlerden bir analiz yapar.

aşk testi
Asktesti.me sitesinden isimlerle yapılan bir aşk testi sonucu örneğin aşağıdaki gibi görünmektedir.

aşk testi sonucu

Online olarak yapılacak aşk testi sonucundan sistem bir aşk testi başarı yüzdesi üretmektedir. Daha sonra ise bu yüzdeye bağlı olarak aşk doktoru tavsiyelerini sunmaktadır.

aşk doktoru

Nümerolojik Yöntemlerle Aşk Ölçme

Aşk ölçerler farklı farklı yöntemler kullanabilmektedir ancak en başarılı yöntem numerolojik analiz kullanmaktır. Numerolojik analiz, Arapça’daki ebced hesabı gibi isimlerdeki harfleri analiz ederek bir skor çıkarırlar.

Nümeroloji bir bilim dalı olup, kainat ve evrenin sayısal ve sayılara bağlı olarak bir kurgu içerdiğini, kainattaki hiçbir şeyin tesadüflere dayanmadığını, her şeyin rakamsal ve sayısal bir denge ve düzen içinde meydana geldiğini kabul eder ve sayılarla ilgili çeşitli analitik ve sentetik çalışmalarla, dünyadaki olayların arka planında yer alan kuralları ve ilkeleri keşfetmeye çalışır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu